Okna drewniane

Pobierz ulotkę

Więcej informacji

DJ 68

Okna jednoramowe POLSTOL 68 (otwierane do wewnątrz) wyposażone są w okucia SIEGENIA Titan, pakiety 2- lub 3-szybowe o grubości do 32 mm, uszczelki – uszczelniającą i akustyczną oraz okapniki na skrzydle (aluminiowy lub drewniany) i ościeżnicy (drewniany). Okna mają możliwość łatwego otwierania i zamykania. Powierzchnię okna zabezpiecza odpowiednie malowanie nieszkodliwymi dla środowiska farbami i podkładami wodnymi firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki wybór kolorów z palety RAL oraz lakierów transparentnych z widocznym rysunkiem drewna.

ENERGO 78

Okna jednoramowe ENERGO 78 (otwierane do wewnątrz) wyposażone są w okucia SIEGENIA Titan, pakiety szybowe o grubości do 42 mm, uszczelki – uszczelniającą i akustyczną oraz okapniki na skrzydle (aluminiowy lub drewniany) i ościeżnicy (drewniany). Okna mają możliwość łatwego otwierania i zamykania. Powierzchnię okna zabezpiecza odpowiednie malowanie nieszkodliwymi dla środowiska farbami i podkładami wodnymi firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki wybór kolorów z palety RAL oraz lakierów transparentnych z widocznym rysunkiem drewna.

ENERGO 88

Okna jednoramowe ENERGO 78 (otwierane do wewnątrz) wyposażone są w okucia SIEGENIA Titan, pakiety 3-szybowe o grubości do 52 mm, uszczelki – uszczelniającą i akustyczną oraz okapniki na na skrzydle (aluminiowy lub drewniany) i ościeżnicy (drewniany). Produkowane okna mają możliwość łatwego otwierania i zamykania. Powierzchnię okna zabezpiecza odpowiednie malowanie nieszkodliwymi dla środowiska farbami i podkładami wodnymi firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki wybór kolorów z palety RAL oraz lakierów transparentnych z widocznym rysunkiem drewna.

Okna drewniano-aluminiowe

Okna jednoramowe drewniano-aluminiowe (otwierane do wewnątrz) wyposażone są w okucia SIEGENIA Titan, nakładki aluminiowe firmy ALURON (od zewnątrz), dzięki którym okna są lepiej zabezpieczone i nie muszą być konserwowane, pakiety 2- lub 3-szybowe o grubości 24, 32 lub 44 mm i uszczelki – uszczelniającą i akustyczną. Okna te mają możliwość łatwego otwierania i zamykania. Powierzchnię okna zabezpiecza odpowiednie malowanie nieszkodliwymi dla środowiska farbami i podkładami wodnymi firmy TEKNOS. Oferujemy szeroki wybór kolorów z palety RAL oraz lakierów transparentnych z widocznym rysunkiem drewna.